Foto Art Studio-Stereoskopia-Anaglify-Programy 3D-Zdjęcia Street View

Obrazy należy oglądać przez okulary anaglifowe (red-cyan). I tu przy okazji jedna porada. W sklepach można kupić okulary różnej jakości (chodzi przede wszystkim o zastosowane w nich filtry). Efekt 3D zależy więc pośrednio od sprzętu (okularów) jaki używamy do oglądania zdjęć oraz kalibracji monitora. Zobacz jak sprawdzić czy Twój sprzęt działa prawidłowo

Licencja:  Zdjęcia zamieszczone w galerii chronią prawa autorskie. Wykorzystywanie do celów komercyjnych bez zgody autora zabronione. Do celów prywatnych – po poinformowaniu autora.

no images were found

9 odpowiedzi na „Galeria – Anaglify”

 • Mistrzostwo świata. Tak dalej kolego. Pełen profesjonalizm. Pomysł nieziemski. Zdjęcia cudne. Ludzie kupujcie okulary i oglądajcie, bo naprawdę warto.

 • bogdanor napisał: “Niestety, te fotki wydają się pseudo anaglifami? (prawdopodobnie utworzone z normalnych fotek), nie maja ani głębi ani wielu planów- są po prostu płaskie.”
  Pleciesz Kolego – obejrzyj je przez właściwe okulary i dokładniej. Poza tym dużą rolę odgrywa tematyka i sposób fotografowania. Niektóre z tamtego linku też nie są lepsze, ale wszystkie są dostępne w oryginale (3718 x 2702)a nie, jak te (640 x 485).

  • Dzięki za udział w dyskusji. Rzeczywiście wrzucam fotografie w dość małej rozdzielczości. Robię to z kilku względów: dla mniejszego obciążenia serwera, a także po to aby odwiedzający moją stronę na słabym łączu też mogli sobie coś zobaczyć i nie czekać minuty na wyświetlenie jednego zdjęcia. Myślę też, że lepiej wrzucać w mniejszej rozdzielczości z mniejszą kompresją.
   Zresztą nowe zdjęcia od pewnego czasu są umieszczane w rozdzielczości 800×600 lub większej. Pozdrawiam

 • swietne.oglądam pierwszy raz w internecie.swego czasu były takie zdięcia z colargolem.lata60-te.

 • jak i w jakim programie zrobiliście te zdjęcia?

 • You have a excellent Blog here Mate. Adore your posts extremely informative, Please maintain up the good work.

 • Niestety, te fotki wydają się pseudo anaglifami… (prawdopodobnie utworzone z normalnych fotek), nie maja ani głębi ani wielu planów- są po prostu płaskie. Jeśli chcecie zobaczyć prawdziwe anaglify zerknijcie tu: http://www.flickr.com/photos/ian5281/

 • Do dziś nie wiedziałem co to są analify, teraz już wiek :D. Jak ktoś powiedział człowiek uczy się całe życie. Pozdrawiam.

 • Hello. I think the article is really interesting. I am even interested in reading more. How soon will you update your blog?