Foto Art Studio-Stereoskopia-Anaglify-Obrazy lentikularne-Programy 3D

Obrazy należy oglądać przez okulary anaglifowe (red-cyan). I tu przy okazji jedna porada. W sklepach można kupić okulary różnej jakości (chodzi przede wszystkim o zastosowane w nich filtry). Efekt 3D zależy więc pośrednio od sprzętu (okularów) jaki używamy do oglądania zdjęć oraz kalibracji monitora. Zobacz jak sprawdzić czy Twój sprzęt działa prawidłowo

Licencja:  Zdjęcia zamieszczone w galerii chronią prawa autorskie. Wykorzystywanie do celów komercyjnych bez zgody autora zabronione. Do celów prywatnych – po poinformowaniu autora.

Malbork
Lubsko 3D
Wystawa z okazji Dni Lubska 2013
Luksemburg (Luxemburg)
Niemcy
Park Mużakowski – Muskauer Park, Darmstadt
Egipt
Piramidy, Sfinks, Luksor, Dolina Królów, Świątynia Hatszepsut, Muzeum Egipskie
Lipiec 2006, sprzęt – Canon G3
Bruno
Nasz pies rasy Cavalier King Charles Spaniel.
Foto-Art
Nocna Zmiana Bluesa 2010
Fotografie wykonane na koncercie grupy w czasie Dni Żar 2010
Przyroda i Zwierzęta
Konwersje 2D-3D
Fotografie i reprodukcje przekonwertowane na obrazy anaglifowe
Różne
Zdjęcia różne wykonane aparatem canon G3 (z ręki), canon 350D z obiektywem Loreo oraz Finepix Real 3D W1
Zawody strażackie 2010
Zdjęcia wykonane na zawodach strażackich w Tuplicach. Aparat: Finepix Real 3D W1
Tunezja
TUNEZJA – NABEUL, HOTEL KHEOPS, SAHARA, GÓRY ATLAS, SŁONE JEZIORO, MONASTYR (Monastir) Tunezja usytuowana jest w Afryce Północnej od zachodu granicząc z Algierią, a od południa z Libią. Na na północy i wschodzie naturalna granicę stanowi Morze śródziemne. Jej powierzchnia wynosi 164 tys.km2.Urozmaicone wybrzeże nad Morzem śródziemnym liczy 1200 km; na północy skaliste, w środkowej i południowej części oferuje kilometry piaszczystych, złotych plaż.
Turcja
Żary
Zdjęcia wykonane w Żarach (woj. lubuskie) aparatem canon 350D z obiektywem 3D Lens in a Cap
Lwówek Śląski
Tegoroczny weekend majowy niestety nie był dla nas szczęśliwy jeśli chodzi o pogodę. Ta niestety była kiepska cały czas, co zresztą widać na zdjęciach. Mimo to pozwoliłem sobie na kilkanaście fotografii z miasta w którym się urodziłem i mieszkałem dwadzieścia lat. Lwówek Śląski zawsze pozostanie dla mnie miłym wspomnieniem.
Skalne miasto - Adrszpaskie skały
Skały Adrszpaskie położone są na południowym skraju wioski Adrszpach w Narodowym rezerwacie Przyrody "Skały Adrszpasko- Teplickie"


9 odpowiedzi na „Galeria – Anaglify”

 • Mistrzostwo świata. Tak dalej kolego. Pełen profesjonalizm. Pomysł nieziemski. Zdjęcia cudne. Ludzie kupujcie okulary i oglądajcie, bo naprawdę warto.

 • bogdanor napisał: „Niestety, te fotki wydają się pseudo anaglifami? (prawdopodobnie utworzone z normalnych fotek), nie maja ani głębi ani wielu planów- są po prostu płaskie.”
  Pleciesz Kolego – obejrzyj je przez właściwe okulary i dokładniej. Poza tym dużą rolę odgrywa tematyka i sposób fotografowania. Niektóre z tamtego linku też nie są lepsze, ale wszystkie są dostępne w oryginale (3718 x 2702)a nie, jak te (640 x 485).

  • Dzięki za udział w dyskusji. Rzeczywiście wrzucam fotografie w dość małej rozdzielczości. Robię to z kilku względów: dla mniejszego obciążenia serwera, a także po to aby odwiedzający moją stronę na słabym łączu też mogli sobie coś zobaczyć i nie czekać minuty na wyświetlenie jednego zdjęcia. Myślę też, że lepiej wrzucać w mniejszej rozdzielczości z mniejszą kompresją.
   Zresztą nowe zdjęcia od pewnego czasu są umieszczane w rozdzielczości 800×600 lub większej. Pozdrawiam

 • swietne.oglądam pierwszy raz w internecie.swego czasu były takie zdięcia z colargolem.lata60-te.

 • jak i w jakim programie zrobiliście te zdjęcia?

 • You have a excellent Blog here Mate. Adore your posts extremely informative, Please maintain up the good work.

 • Niestety, te fotki wydają się pseudo anaglifami… (prawdopodobnie utworzone z normalnych fotek), nie maja ani głębi ani wielu planów- są po prostu płaskie. Jeśli chcecie zobaczyć prawdziwe anaglify zerknijcie tu: http://www.flickr.com/photos/ian5281/

 • Do dziś nie wiedziałem co to są analify, teraz już wiek :D. Jak ktoś powiedział człowiek uczy się całe życie. Pozdrawiam.

 • Hello. I think the article is really interesting. I am even interested in reading more. How soon will you update your blog?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


7 + = jedenaście

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>